Vršek

www.rsnabytek.cz

Informace o kuchyních

Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání, příjemného posezení a hry dětí. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky. Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků. Zakázky jsou zpracovávány na moderních dřevoobráběcích strojích. Použitý materiál na dvířka je lamino s 2 mm ABS hranou, fólie, dýha, masiv i lak. Provedení korpusů skříněk je lamino olepené 0,5 mm a 2 mm ABS hranou. Samozřejmostí je pro nás nabídka spotřebičů od renomovaných značek. Dokážeme uspokojit náročného klienta propracovaným řešením do nejmenšího detailu. Zhotovíme Vám grafický 3D návrh společně s cenovým rozpočtem. Nedílnou součástí každého projektu je zaměření daného prostoru pro finální verzi projektu a odborná montáž.

Nejste omezeni
Prakticky žádný rozměr není pro atypické skřínky problémem. Skřínky jsou vyráběny na míru dle požadovaného rozměru.

Spolehlivost při práci
Do našich kuchyní na míru používáme kování BLUM s doživotní zárukou použití.

Garance dobré kvality
Korpusy z laminátových desek o síle 18 mm jsou zakončené 0,5 mm a 2 mm ABS hranou.

Více prostoru
Pro maximální využití úložného prostoru je standartní hloubka spodních skříněk 520 mm (koncové skříňky 560 mm) a standartní hloubka vrchních skříněk 330 mm.

Technologie pro estetiku
Korpusy jsou spojovány na spojovací dřevěné kolíky, tudíž bok korpusu není provrtán a není vidět spojovací materiál, jakým bývají šrouby atd. Zadní stěnu korpusů je možné zvolit i v barvě korpusu.

Barva na přání
V laminu nabízíme přes 40 druhů dekorů, ve fólii 99 barevných odstínů a u lakovaných dvířek můžete vybírat z 195 odstínů RAL.

Pro plnou spokojenost
Krycí lišty, vyplňují prostor mezi stěnou a krajovou skříňkou, kovové zásuvky METABOX a TANDEMBOX spolu s odnímatelným soklem usnadňují úklid v kuchyni.

Spotřebiče
Baumatic
Bosch
Electrolux
Fagor
Miele
Whirlpool
Zanussi
Siemens
Teka
Ariston
Faber
Cata
Gorenje
Franke
Blanco
AEG

spodek.jpg, 9,4kB