www.rsnabytek.cz

Kuchyňské doplňky

Výsuvné systémy
vysuvne_systemy.jpg, 9,7kB

Plnovýsuvy jsou základem pro optimální využití úložného prostoru a ergonomickou práci v kuchyni. Obsah je přehledný a okamžitě k dispozici. Uložní prostor je možné uspořádat podle přání se systémem ORGA-LINE. Vysocekvalitní misky, příčné a podélné se starají o pořádek v zásuvkách.

BOXSIDE
boxside.jpg, 5,7kB

Plnovýsuvy, které mají vyšší zadní čela umožnují v kombinací s bočními stěnami BOXSIDE optimální a velmi přehledné využití vnitřního prostoru skříňky.

Potravinové skříně
potrav_skrine.jpg, 6,6kB

Velkoobjemové potravinové skříně s vnitřními zásuvkami a množstvím dělících možností dělají zázraky. I pod vysokou zátěží má systém TANDEM lehký, bezpečný a stabilní chod. Plnovýsuvy od firmy Blum umožnují početné využití uvnitř skříně.

Softline - výsuvná potravinová skříň
softline.jpg, 3,1kB

Výsuvná potravinová skříň s částečným nebo plným výsuvem s dojezdem a velmi tichým chodem. Pomocí nastavitelného adaptéru je možné namontovaná dvířka, seřídit ve třech rovinách. Možnost použití pro hloubka korpusu 500 mm.
Nosnost:
pro částečný výsuv: 80 kg
pro plný výsuv: 100 kg

VARIO - příborník
pribornik.jpg, 8,5kB

Příborník je vyroben s plastu a je ho možné používat pro typizované šířky korpusů zásuvek. V různých velikostech a variantách členění vnitřních prostorů příborníku.

Multifunkční sloupy
multif_sloup.jpg, 3,7kB

Při zařizování kuchyně může velmi dobře posloužit multifunkční sloup, který v nevyužitém, nebo jinak nevyužitelném prostoru, může zastávat funkci rovných, rohových polic nebo odkládacích prostor. Ve spojení se stolovou deskou ho lze využít jako jídelní stolek k podávání kávy nebo snídaně. Hlavní část tvoří nosný sloup který je pevně přikotven. Na něj lze osadit řadu polic, tyčí, háčků a různých držáků. S výběrem vhodného umístění a komponentů sloupu Vám rádi poradíme při plánování vaší kuchyně v našem studiu.

Osvětlení kuchyně
osvetleni.jpg, 2,7kB

Osvětlení v kuchyni významným způsobem ovlivnuje celkovou atmosféru místnosti, zejména tehdy, když slouží k různorodým činnostem. Základním požadavkem je aby světlo v kuchyni sloužilo k naší dobré orientaci, aby intenzita světla v jednotlivých kuchyňských zónách odpovídala jejich účelu, aby všechny pracovní plochy byly dobře osvětleny, ale aby nás světlo neoslňovalo.
Naše nabídka obsahuje širokou škálu druhů a typů svítidel. S výběrem Vám rádi pomůžeme při plánování kuchyně.

Závěsný drátěný program
zavesny_drat_prg.jpg, 5,3kB

V kuchyni lze opravdu využít každý prostor. Závěsný relingový systém doplňuje účelné využití prostoru mezi horními skříňkami a pracovní deskou, v podobě háčků, polic, držáků na kořenky, nožů, kuchařky, odkapávače nádobí, držáků sklenic a hrnků.

Ostaní vybavení

Vestavěný výsuvný věšák na utěrky
vesak_uterky.jpg, 3,4kB

Velice kvalitní věšáky na ručníky, je možné ho použít především v kuchyních, ale také v sanitárních prostorách, protože materiál nepodléhá korozi ani při extrémních podmínkách. Je vyroben z hliníku nebo bílém plastu.

Barová konzole přímá
barova_konzole_prima.jpg, 3,9kB

Tyto barové konzole se používají všude tam, kde je třeba vytvořit přídavnou odkládací plochu. Vyrábí se v nerezovém nebo hliníkovém prodvedení.

Barová konzole šikmá
barova_konzole_sikma.jpg, 3,8kB

Tyto barové konzole se používají všude tam, kde je třeba vytvořit přídavnou odkládací plochu. Sklon konzole je 30°. Vyrábí se v nerezovém nebo hliníkovém prodvedení.

Vestavěný odpadkový koš SOLO
vestavene_kose.jpg, 3,4kB

Elegantní odpadkový koš s velkým objemem (13 l) je nenáročný na prostor. Vejde se pod každý dřez s vnitřním rozměrem skříňky od 450 mm - snadno přístupný volný prostor pro skladování různých věcí vznikne ze odpadkovým košem. Otevřete-li skříňku, odpadkový koš se automaticky vysune a zároveň se nadzdvihne víko. Koš (umělá hmota) je velice snadné z držáku sundat.

<< Galerie Fotek >>

Stránky nepoužívají žádné cookies třetích stran | Přihlásit